Підведено підсумки конкурсу на кращу годівничку
Підведено підсумки конкурсу на кращу годівничку

Підведено підсумки конкурсу на кращу годівничку

З 25 грудня 2023 року по 15 січня 2024 року у Древлянському природному заповіднику проходив конкурс «На кращу годівничку», який організований з метою виховання ціннісного ставлення до зимуючих птахів нашої місцевості, мотивації їх охорони, поваги та дбайливого ставлення до природи.
До участі долучились учні навчальних закладів Народицької територіальної громади та всі охочі. Вже активними учасниками наших конкурсів стали учні Михайлівської гімназії Коростенської міської громади. На конкурс було подано 9 робіт. Всі роботи були індивідуальними. Для підбиття підсумків конкурсу було створено журі, яке визначило кращі роботи у двох номінаціях «Оригінальний підхід у використанні природних матеріалів» та номінація «За винахідливість та креативність».
І місце у номінації «Оригінальний підхід у використанні природних матеріалів» здобув перемогу Готовський Даніїл (Базарський ліцей).
У номінації «За винахідливість та креативність» І місце отримав учень 1-Б класу Народицького ліцею Левицький Денис.
2 місце у номінації «Оригінальний підхід у використанні природних матеріалів» отримав учень 4 класу Михайлівської гімназії Ущапівський Назар.
У номінації «За винахідливість та креативність» 2 місце здобула учениця Новодорогинської гімназії Бісик Олександра.
3 місце у номінації «Оригінальний підхід у використанні природних матеріалів» переможці: учень 2-Б класу Народицького ліцею Музиченко Станіслав та учениця 3 класу Новодорогинської гімназії Бойко Олександра.
Після завершення конкурсу, годівнички розмістять на території заповідника, а найбільш оригінальні роботи будуть поміщені до Музею природи.
Всі учасники конкурсу нагороджені грамотами, подяками та подарунками. А нам радісно, що ми маємо таку активну та свідому молодь. Дякуємо за участь!