Підведено підсумки конкурсу на «Найоригінальнішу Екоялинку»
Підведено підсумки конкурсу на «Найоригінальнішу Екоялинку»

Підведено підсумки конкурсу на «Найоригінальнішу Екоялинку»

Завершився конкурс на «Найоригінальнішу Екоялинку», який проходив серед учнів навчальних закладів громади та всіх охочих. В цьому році навіть долучився учень Михайлівської гімназії Коростенської міської громади. Конкурс тривав з 1 по 28 грудня 2023 року. На конкурс було подано 25 робіт, виконаних у традиціях новорічно-різдвяної флористики. Роботи були представлені як індивідуальні, так і колективні. Дійсно, складно було обрати переможців, адже кожна робота була гарною та цікавою.
Отож, за рішенням конкурсної комісії було визначено найкращі роботи у двох номінаціях «Оригінальний підхід у поєднанні природних та штучних матеріалів» та номінація «За винахідливість та креативність».
І місце у номінації «Оригінальний підхід у поєднанні природних та штучних матеріалів» здобула перемогу Гаврильчук Поліна (Заліська гімназія).
У номінації «За винахідливість та креативність» отримали І місце: Трофимов Нікіта 4 клас Норинцівська гімназія та робота учня 3 класу Михайлівської гімназії Боровика Владислава (Коростенська міська громада).
2 місце у номінації «Оригінальний підхід у поєднанні природних та штучних матеріалів» переможці: учениця 2 класу Норинцівської гімназії Божук Віталіна та учень 3 класу Норинцівської гімназії Моргулець Кирил.
3 місце у номінації «За винахідливість та креативність» переможці: учень 2-Б класу Народицького ліцею Головач Давид та Готовський Даніїл учень Базарського ліцею.
Найактивнішими учасниками конкурсу виявились учні: Новодорогинської гімназії, Ласківської гімназії, Норинцівської гімназії, Народицького ліцею, Заліської гімназії. Всі учасники були відзначені грамотами, подяками та подарунками. Закликаємо інші школи Народицької громади активніше долучатися до конкурсів. Нам дуже приємно, що у наших конкурсах беруть участь такі креативні та творчі учні. Дякуємо всім учасникам!
🎄🎄🎄🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎄🎄🎄