Передали «пожежну» у надійні руки
Передали «пожежну» у надійні руки

Передали «пожежну» у надійні руки

Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконкому селищної ради, з метою більш ефективного та комплексного вирішення питання захисту населення від пожежної небезпеки. Крім того, це ще більше сприятиме налагодженню тісної взаємодії між працівниками Базарського ПНДВ ПЗ «Древлянський» та жителями сільської громади, адже саме цій заповідній установі передали пожежного ЗІЛа.

В урочистостях з нагоди передачі спеціалізованого пожежного автомобіля взяли участь селищний голова Анатолій Леончук, голова райдержадміністрації Віктор Пащук, директор заповідника Микола Шелюк та безпосередньо самі представники новоспеченої оперативної команди- працівники Базарського ПНДВ, на чолі з керівником Сергієм Конюхом.

Слід зазначити, що машина ця походить ще з тієї династії пожежних авто, які колись були у кожному селі, а згодом скоротилися до двох одиниць. Одна з них, про яку, власне, і мова, перебувала на балансі Базарської сільської ради, потім – перейшла до КП «Комунальник». Проте, техніка, тим більше такої специфіки, не має стояти без дієво (а саме це, на жаль, і відбувалося роками, бо ж фінансування такого ЗІЛа обходиться в чималу копійку, і мова не тільки про пальне). Тепер, як зазначає директор ПЗ «Древлянський» Микола Шелюк, «пожежна» в надійних руках – тут її і доглянуть, і заіржавіти не дадуть. Та й місцевим безпечніше коли альтернатива рятувальникам є під боком.