У природному заповіднику «Древлянський»  знищили 171 шт. риболовних сіток
У природному заповіднику «Древлянський» знищили 171 шт. риболовних сіток

У природному заповіднику «Древлянський» знищили 171 шт. риболовних сіток

У природному заповіднику «Древлянський» (Житомирська область) знищили 171 шт. риболовних сіток приблизною протяжністю 5165 м та інше риболовне знаряддя, вилучене у браконьєрів під час проведення рибоохоронних рейдів працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду. Про це повідомили у прес-службі природного заповідника.

Серед предметів, які знищили, промислові знаряддя лову – сітки, ятери – та заборонені знаряддя лову: риболовні «екрани», металеві ості, кловні, «крила», «павуки».

Вилучені засоби браконьєрські засоби відразу передають на склад конфіскованого майна чи здають до відповідних судів як доказову базу до адміністративних матеріалів.

За рішеннями судів та в міру накопичення безгосподарських знарядь комісія з оцінки конфіскованого та безгосподарського у присутності податкових ревізорів-інспекторів і державних виконавців приймає рішення про їх знищення.

Як відомо, в Україні до кінця червня триває природоохоронна операція «Нерест-2016!», в рамках якої працівники Державної екологічної інспекції спільно з працівниками Головного управління національної поліції проводять спільні рейди щодо незаконного вилову риби на водоохоронних об’єктах.

Нагадуємо, що вилов риби на території природних заповідників є порушенням режиму використання водних біоресурсів, а також пересування плавзасобів у межах території заповідників тягне за собою відповідальність, передбачену ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

29ff829c8e56