Підведено результати конкурсу «На кращу шпаківню»
Підведено результати конкурсу «На кращу шпаківню»

Підведено результати конкурсу «На кращу шпаківню»

З 25 січня по 15 лютого 2024 року Древлянським природним заповідником було оголошено конкурс «На кращу шпаківню» до щорічної Всеукраїнської акції «Дня зустрічі птахів». Мета конкурсу полягала в приверненні уваги школярів до охорони птахів, прищеплені навички майстрування та розвішування штучних гніздівель для пернатих, відродження дитячого свята «День зустрічі птахів». У нашому традиційному екологічному конкурсі взяли участь учні навчальних закладів Народицької територіальної громади та всі охочі. Вже активними учасниками наших конкурсів стали й учні Михайлівської гімназії Коростенської міської громади. На конкурс було подано 20 робіт, кожна з яких була оригінальною та неповторною. Для підбиття підсумків конкурсу було створено журі, яке визначило кращі роботи у двох номінаціях «Оригінальний підхід у використанні природних матеріалів» та номінація «За винахідливість та креативність».
За результатами проведеного конкурсу було визначено найкращі роботи у двох номінаціях – «Оригінальний підхід у використанні природних матеріалів» та «За винахідливість та креативність».
У номінації «Оригінальний підхід у використанні природних матеріалів» здобув І місце Готовський Даніїл учень Базарського ліцею.
У номінації «За винахідливість та креативність»:
І місце здобув учень 4 класу Михайлівської гімназії Ущапівський Назар;
II місце здобули переможці: колективна робота учениці 4 класу Боровик Софії та учня 3 класу Боровик Владислава Михайлівської гімназії, учень 2-Б класу Народицького ліцею Музиченко Станіслав.
III місце здобули переможці: учень 2-б класу Народицького ліцею Головач Давид та учень 2 класу Ласківської гімназії Мельник Максим.
Дуже приємно, що робіт надійшло багато і всі вони неймовірно гарні та креативні, вирізняються різними способами виготовлення і навіть проєктуванням. Більша частина виготовлених шпаківень розміщена на території заповідника, а найбільш оригінальні роботи поміщені до Музею природи.
Всі учасники конкурсу відзначені грамотами, подяками та цінними подарунками.
Адміністрація та колектив заповідника щиро дякують усім, хто доклав зусиль для того, аби подбати про птахів нашої місцевості, і загалом долучився до благородної справи охорони природи!