Екологічний брейн-ринг до Дня захисту тварин.
Екологічний брейн-ринг до Дня захисту тварин.

Екологічний брейн-ринг до Дня захисту тварин.

30 вересня до Дня захисту тварин працівники відділу екологічної освіти природного заповідника «Древлянський» (Житомирська обл) відвідали Народицьку гімназію.

Виховувати любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців, почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя – це основна мета заходу.

Учні 6 Б класу взяли участь в інтелектуально – розвивальній грі «екологічний брейн-ринг» «У світі тварин ». Розділившись на дві команди – «Мрія» та «Екстрім» учасники давали вiдповідi на питання у номiнацiях: птахи, ссавцi, рослини, комахи, риби, екологiя людини та iн. Гарні знання учні показали в змаганні українських пісень про природу, та з великим задоволенням відповідали на питання про домашніх улюбленців. За участь в заході учасники отримали подяку від заповідника та нову еколого-просвітницьку літературу.

Дане командне змагання сформувало пізнавальний інтерес учнів шляхом виконання завдань творчо-пошукового характеру, вміння вести дискусію, вільно висловлюватися виховуючи екологічну культуру.

dscn9398 dscn9406 dscn9414 dscn9417