День довкілля в природному заповіднику « Древлянський»
День довкілля в природному заповіднику « Древлянський»

День довкілля в природному заповіднику « Древлянський»

В рамках всеукраїнського Дня довкілля в природному заповіднику «Древлянський» ( Житомирська область) проведено дні благоустрою.

Вже стало традицією кожної весни в районному дитячому дошкільному закладі « Сонечко» садити молоді деревця. І цього року з метою виховання у дітей бережного ставлення до природи, формування екологічної культури ми продовжили нашу алею та посадили саджанці фруктових дерев (яблуні,вишні,сливи)

А разом з учнями старших класів Базарської ЗОШ взяли участь в посадці лісу, під час акції юні екологи з завзятістю висаджували саджанці сосни. У кожного було своє завдання: хлопчики викопували ямки, дівчатка – садили Одне слово, робили все для того, аби наша природа в майбутньому радувала нас зеленими куточками.

Завершився місячник озеленення та благоустрою екологічною акцією « Чисте узбіччя ». За ініціативи природного заповідника «Древлянський» та допомоги Народицького ДЕУ в заході прийняли участь близько ста чоловік. Прибрано 45 км придожних смуг на шляху від смт. Народичі до с .Базар, від c. Северівка до с. Розсохівськ, від с. Ноздрища до с. Старе Шарно. За день було зібрано та вивезено на санкціоноване сміттєзвалище 3 тракторні причіпи сміття.

Вийшовши на акцію «Чисте узбіччя» ми ставили за мету привернути увагу всієї громади до актуальної в нашій країні проблеми — засмічення середовища, а ще — нагадати відому тезу про те, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.Окрім практичного,акція носила пропагандистський характер, адже засмічені узбіччя – яскравий приклад відсутності культури поведінки з відходами. Учасники акції продемонстрували, як змінюється узбіччя після прибирання і ,мабуть, жоден з прибираючих вже не кине бумажку повз урну.

6 7 DSCF3938 IMG_0497 IMG_0500 4 5