День довкілля

День довкілля відзначаємо озелененням!!!

Традиційно, в квітні, тотальним озелененням наша держава відзначає Всеукраїнський День довкілля. Не відстають від цієї естафети і в ПЗ “Древлянський”. Ще з березня тут почали готувати саджанці берези повислої, липи , сосни звичайної та дуба звичайного.
Першими стартували працівники Сухарівського природоохоронного науково-дослідного відділення. Разом з учнями 8-11 класів Базарської ЗОШ I-III ст., на площі, виділеній за сприяння Базарського сільського голови Олександра Будька, вони висадили близько 1500 саджанців.
Розпочато роботу і по створенню парку поблизу райцентру ( смт. Народичі). З цього приводу нещодавно відбулася зустріч директора заповідника Миколи Шелюка з головою райради Анатолієм Леончуком та заступником голови райдержадміністрації Андрієм Хоминим, під час якої було обговорено ряд питань, стосовно благоустрою новосаду. Для нього вже підібрали відповідне місце, площею біля 10 га, де працівники заповідника провели знищення бур
яну та підготували грунт для деревопосадки. А вже цього вівторка тут посадили перші берізки основу майбутньої алеї.
Всеукраїнський день довкілля має стати гарною нагодою для кожного зробити хоч один крок на зустріч природі
посадити деревце, чи, принаймні, прибрати біля свого обійстя. Не важливо який спосіб ви оберете, важливо, що ви не залишитесь осторонь. Памятаймо, ми самі іменували себе господарями планети, тому й відповідати за її збереження нам.


Галина КРАВЧЕНКО, начальник відділу
екологічної освіти ПЗ “Древлянський”

Ek_07_01

Ek_07_02 Ek_07_03