Святкування Дня Європи

День Європи – це свято, яке з кожним роком стає все більш цікавим для українців, які прагнуть бачити себе в європейській демократичній державі. Мета заходу привернути увагу людей до європейських цінностей та культури, саме тому, щорічне святкування стало гарною традицією у всій області. З метою своєчасного відзначення Дня Європи в районі було підписане розпорядження райдержадміністрації від 24 квітня 2015 року №46 «Про відзначення Дня Європи» та затверджений план заходів з підготовки і проведення святкування.

Впродовж травня з нагоди відзначення Дня Європи в природному заповіднику «Древлянський» (Житомирська область)  було проведено інформаційно-пізнавальні, культурно-масові заходи.

В Народицькій гімназії учні переглянули  презентації на тему «Україна серед  європейських держав»,  яку підготували учні 10 класу, також учениця 7 класу – Власта Ніконенко  представила коротку розповідь про країни, які входять до Євросоюзу. Захід проходив під гімн Євросозу. Проводились виховні години «Подорож країнами світу». Під час проведення круглого столу «Екологічний розвиток країни в рамках європеської інтеграції» працівники відділу екоосвіти природного заповыдника «Древлянський» коротко розповіли дітям про найбільші заповідники України, а також відео про заповідник « Древлянський», його функції та обов’язки. По завершенню заходу учні висловлювали  власні погляди. Протягом тижня кожен учень мав змогу долучитись до культури європейських держав.

DSCN8680 DSCN8695 DSCN8671 DSCN8678

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.